Новорічний ранок

Дата: 28 грудня 2017 о 16:11, Оновлено 28 грудня 2017 о 16:50
278 переглядів

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 28 грудня 2017 року, для учнів 1-11 класів в актовій залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням та вчителям нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку, актову залу сніжинками, гірляндами ...
До затишної актової зали школи наче завітала зимова казка: ніжно обгорнула тендітними сніжинками, засвітила святковими вогниками. Традиційною новорічною виставою творчий колектив вчителів нашої школи привітав учнів 1-6 кл. та гостей з Новим роком. По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували солодкі подарунки всім дітлахам.
Весело, сучасно та креативно було проведено в школі свято “Новорічний карнавал”для учнів 7-11кл. Вчителі та учениці 11 класу були учасниками шкільного свята. Діти з захопленням спостерігали за подіями новорічної казки. Змістовна програма поселила в серцях старшокласників незабутні враження та щасливі надії на наступний Новий рік.
Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть новий 2018 рік.