29.11.2017 на базі Мирненської ЗОШ відбулося засідання РМО вчителів 2 класів. Вчитель І категорії Гришко В.Ш. провела відкритий урок з математики. Тема уроку " Віднімання чисел різними способами. Аналіз простих задач". Венера Шакірзянівна показала наочно, як легко і методично правильно навчити дітей знаходити значення різниці різними способами, дати уявлення про аналітичний спосіб пошуку розв'язку задачі, яка складається з двох циклів. Учні активно працювали на всіх етапах уроку. Другокласники і вчителька задоволені своєю роботою на уроці. Вчителі району схвально відгукнулися про роботу вчителя і рекомендували підвищити категорію

Першого вересня в Мирненській ЗОШ пройшло свято «Першого дзвоника».

6 вересня 2018 о 15:09 | Коніков О. Г. | немає коментарів

Новорічні свята - чарівні. У переддень Нового року, 28 грудня 2017 року, для учнів 1-11 класів в актовій залі нашої школи пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, учням та вчителям нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу - прикрасити новорічну ялинку, актову залу сніжинками, гірляндами ...
До затишної актової зали школи наче завітала зимова казка: ніжно обгорнула тендітними сніжинками, засвітила святковими вогниками. Традиційною новорічною виставою творчий колектив вчителів нашої школи привітав учнів 1-6 кл. та гостей з Новим роком. По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували солодкі подарунки всім дітлахам.
Весело, сучасно та креативно було проведено в школі свято “Новорічний карнавал”для учнів 7-11кл. Вчителі та учениці 11 класу були учасниками шкільного свята. Діти з захопленням спостерігали за подіями новорічної казки. Змістовна програма поселила в серцях старшокласників незабутні враження та щасливі надії на наступний Новий рік.
Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть новий 2018 рік.

28 грудня 2017 о 16:11 | Коніков О. Г. | немає коментарів