ВІДЛУННЯ ТУРИСТИЧНОГО ЗЛЬОТУ

Дата: 12 жовтня 2018 о 17:26
132 перегляда

27 вересня весь світ відзначав День туризму. Якимівська об'єднана територіальна громада також долучилась до цього заходу.

28 вересня будинком дитячої та юнацької творчості Якимівської селищної ради у Богатирському лісництві було організовано та проведено туристичний зліт учнів шкіл громади.

Неймовірні пригоди, цікаві маршрути, заплутані лабіринти, козацькі забави і смачна юшка з присмаком димку завжди приваблювали шанувальників активного відпочинку.

На зліт зібралося 12 команд молодшої та старшої вікових категорій. Команди Шелюгівської ЗОШ і Переможненської ЗОШ вперше взяли участь у туристичних змаганнях. А команди Якимівської гімназії, Якимівської ЗОШ №1, Володимирівської ЗОШ, Вовчанської ЗОШ, Мирненської ЗОШ, Радивонівської ЗОШ, Розівської ЗОШ і Таврійської ЗОШ вже другий рік поспіль із великим задоволенням беруть участь у зльоті.

На юних туристів чекали різноманітні конкурси, змагання, вікторини:

•   туристична смуга перешкод (подолання перешкоди з використанням підвішеної мотузки, переправа по мотузці з перилами,подоланнязаболоченоїмісцевості по жердинах );
  •  конкурс«Рятівник» (змагання з наданняпершоїдолікарськоїдопомоги та елементамирятувальнихробіт);
  • лабіринт «Павутиння»;
  • велоестафета;
  • конкурс «Відун» (інтелектуальні змагання з історії України та Запорізького краю, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України);
  •   найсмачніший конкурс «Обід туриста».

. Друге місце посіла наша команда (молодша вікова категорія).

Цей день всі учасники змагань провели цікаво, весело, з користю для свого здоров'я, пізнали багато нового. А ще слід додати, що ніхто з учасників навіть не згадав про свої гаджети і про існування мережі «Інтернет». Свіже повітря, краєвиди Молочного лиману, сосновий ліс і дружня атмосфера сприяли чудовому відпочинку.

Усі команди були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.Діти і їх керівники отримали велике задоволення, масу позитивних емоцій, цінний досвід та знайшли багато нових друзів.

Учасники й організатори туристичного зльоту вдячні за надану можливість відпочинку і гостинність в.о. старости Радивонівськогостаростинського округу Паничевій Н.Ю.

Сподіваємося на нові зустрічі і з нетерпінням чекаємо змагань наступного року!