Наш колектив

Життя пройшло у школі, між дітей. Здається й зовсім небагато. Мільйон питань! Мільйон ідей! І кожен день у школі — свято! Хто тут не жив, не працював, Того не зможе зрозуміти. І хто ночей не досипав, Із-за проблем, що мають діти… А ти учитель і творець, Наставник ти і виконавець. Людина просто, на кінець, В своїй професії — всезнавець! Доля наша вчительська така: зошити, уроки та педради Та найвища вчительська мета, щоб ішли до школи діти радо. Треба тільки вірити чекать і душа відкриється дитяча, А знання і виховання дать, наша перша головна задача. А віра, надія й любов вони поруч завжди з вчителями Серденька дитячі горять, бо їх запалили ми з вами!