Різдвяний подарунок для туристів

Дата: 28 січня 2018 о 22:55, Оновлено 28 січня 2018 о 23:18
304 перегляда

Як урок інформатики не можна уявити без компютера, так і заняття з туризму неможливі без спеціального спорядження.

Гурток "Пішоходний туризм + Джура" Якимівського БДЮТ на базі нашої школи працює вже другий рік. Гуртківці беруть активну участь у різноманітних змаганнях з туризму та змаганнях військово-патріотичного напрямку на районному, обласному і Всеукраїнському рівнях. Соромно зізнатися, але практична підготовка до цих змагань проводилась на запозиченому спорядженні, бо у районі не було зовсім нічого.

І ось дочекалися! Мрії здійснились! Ми отримали новеньке спеціальне туристичне спорядження: страхувальні системи, карабіни та канати. Спорядження, що витримає всі випробування наших подорожей та допоможе досягти найсміливіших цілей. Також радіємо і за наших друзів із Розівської школи, які отримали ідентичне спорядження.

Вкотре впевнилися у тому, що світ не без добрих людей! На Різдвяні свята посмішку щастя на вустах дітей засвітили люди із добрими серцями - директор БДЮТ Рогова О.А., голова Якимівської РДА Правосуд О.Є. та депутатський корпус Якимівської районної ради. Дай вам Бог міцного здоровя , більше радісних днів та виконання самих заповітних бажань!