День здоров'я

Дата: 12 квітня 2018 о 02:01
282 перегляда

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона її здоров'я.
Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН.
Мета дня – привернути увагу  громадськості  до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя.
Здоров’я – це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина, яка не хворіє почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоровям, є його господарем. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. Цей день для учнів і вчителів розпочався загальношкільною ранковою зарядкою. А  учні 1-4 класів прийняли участь у спортивниз змаганнях "Веселі старти".
День здоров`я в школі – це завжди веселий активний захід, який подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь в різних активних заходах, а й подихати свіжим повітрям, побігати і добре провести свій час.