Мовний табір Смайл

Дата: 1 грудня 2017 о 14:51, Оновлено 12 червня 2018 о 12:46
2,437 переглядів

Літній мовний табір

Володіння англійською мовою та іншими іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри.

Тому Міністерство освіти і науки ініціює великий загальнонаціональний проект літніх мовних таборів. Мета проекту – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів усіх шкіл країни, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.

Пропонується трансформувати оздоровчий табір, в яких учні перебувають після закінчення навчального року, на літню школу вивчення англійської мови. У таборі діти матимуть можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовувати їїї у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).